spinava-podlaha-pred-vysavanim-s-robotickym-vysavacom-problem roboticky-vysavac-vycistil-podlahu-problem-vyrieseny plny-kos-vysavac-irobot-roombarokmi overené

ROBOTICKÉ VYSÁVAČE iRobot

za prijateľnú cenu
- rýchly servis na Slovensku - primeraná cena - silný sací výkon - orientácia v priestore
- bezúdržbový - všetky funkcie aj cez mobilnú aplikáciu - nahradné diely skladom - kvalitné prevedenie materiálu

 Robotický vysávač iRobotKontakt

0905 963 321

servis, predaj:  sunno@sunno.sk

Medzibrod
Koľko energie spotrebuje robotický vysávač

     Robotický vysávač pri 1 hodinovom vysávaní za 30 dní spotrebuje elektrickú energiu za 0,3 €.
Klasický vysávač s príkonom 1500 W spotrebuje pri 1 hodinovom vysávaní za 30 dní elektrickú energiu za 9 €.


Robotický vysávač sa prispôsobí kobercu aj podlahe

    Robot upratuje každý deň, kým ste v práci, šetrí účet za energiu, zbiera srsť zvierat, vysáva pokiaľ ste na prechádzke alebo v záhrade, upratuje pred príchodom návštevy zatiaľ čo pripravujete večeru, vysáva podlahy aj koberce, vysáva okolo nábytku, pod ním, za záclonou. Každé miesto prejde viac krát.
    Hravo vykartáčuje koberec od chlpov,vlasov,srsti. Nespadne zo schodov, nezvíri prach alergikom. Uľahčí upratovanie zdravotne postihnutým, i seniorom, počas vysávania je tichý a nestresuje hlukom malé deti a zvieratá.

Robotický mop na vlhké mopovanie

    Vhodný hlavne na laminátové podlahy, ktoré sú citlivé na množstvo vody. Výhodou je zásobník na vodu so saponátom. Vlhká stopa rýchlo vyschne.
    Rovnako dobre umýva aj dlažbu. V porovnaní s Roombou a Scoobou ide úplne potichu a prácu vykoná rýchlejšie. Možnosť navoliť rôzne režimy mopovania.

Bezproblémový vysávací robot

    Na prvý pohľad sa všetky robotické vysávače podobajú ako vajce vajcu, ale líšia sa v kvalite materiálov, výkone, inteligencii, bezpečnosti, dostupnosti náhradných dielov, servise a spoľahlivosti. Z výrobcami vysávacích robotov, akoby sa roztrhlo vrece. Spotrebiteľ nemá čas orientovať sa v ponuke značiek dostupných na trhu. Treba rozlišovať medzi výkonným robotickým vysávačom a hračkou pre deti, ktorá sa na ten kvalitný robot len podobá.